GAZOGEN MİNİ FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GAZOGEN MİNİ FORUM

Hepiniz HOSGELDİNİZ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kişisel iletilerin mealleri =D

YazarMesaj
MiSs BLooDia_

MiSs BLooDia_

Kişisel iletilerin mealleri =D Empty
MesajKonu: Kişisel iletilerin mealleri =D   Kişisel iletilerin mealleri =D Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 7:57 am

kişisel ileti: selam millet!
meali: uğraştırmayın işte tek tek selamla...
meal 2: o kadar yalnızım ki....

genelde iş yerlerinde msn açıp kişisel iletilerine çalıştığını belli eden insanların direk demek istedikleri üzerine ;
kişisel ileti : yoğunum.
meali : elim işte gözüm oynaşta

gun boyunca:
[tosuncuk] - @ armada
[tosuncuk] - @ sehirici
[tosuncuk] - @ fitness
[tosuncuk] - @ lunch
[tosuncuk] - @ @ @ @.... ( daha gider bu xD )

kişisel ileti: yoqum olsam da işim war cewap weremem....
meali: dışarıda geziyorum ya da geziyor izlenimi veriyorum, hem meşgul ve popüler bir insanım o kadar mesaj alıyorum ki bir rahat edemiyorum, üstelik türkçe konusunda hassasiyetlerim var...

kişisel ileti: "sevgi için kollarını kapalı tutma! sonra kendinden başka tutacak şey bulamazsın."
meali.. bana yüz vermiyosun ama sen o tiple benden iyisini mi bulacağını sanıyorsun salak!

kişisel ileti :"bana bakın allahsızlar. 18 ağustos doğum günüm tamam mı? $imdiden not alın. o gün yakla$tıkça unutmu$ gibi yapıcam. ona göre."
meali: doğum gününün arkada$lar tarafından unutulmasından bıktım. o yüzden $imdiden dikkat çekmeye çalı$ıyorum. bu sene de unutursanız yedi ceddinizi s**tiririm valla. öptüm $eker.

kişisel ileti: ...
meali: gizemli bi kisiligim.

kişisel ileti: lütfen mesaj atmayın, işim var!
anlamı: mesgul erkegin cekiciligi için uğraşıyorum. lütfen mesaj atın.

meali:ders çalışıyorum.ama bir yandan da dış dünyayla bağlantımı korumak istiyorum.bu yüzden mesajına cevap alamazsan titretme.

kisisel ileti : yokkkkkkk
meali : msn'de görünmeyi seviyorum, sevgilime kızdım onla tartışıyoruz şu an. "dışarıda" yapmışım ama anlamazsınız diye yazdım.

Bilginize
Laughing Laughing

Kişisel iletilerin mealleri =D
1 sayfadaki 1 sayfası